Cookie beleid Berghem Sport

De website van Berghem Sport is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
26 aug 09.00 Berghem Sport JO7-6 Toernooi onderling vr -
02 sep 08.45 Nulandia JO7-2 Berghem Sport JO7-6 co 6-1
02 sep 09.05 RKKSV JO7-3 Berghem Sport JO7-6 co 7-2
02 sep 09.25 Berghem Sport JO7-6 Sportclub Loosbroek JO7-1 co 1-4
09 sep 09.30 Nooit Gedacht JO7-2 Berghem Sport JO7-6 co 3-7
09 sep 09.50 Nulandia JO7-2 Berghem Sport JO7-6 co 5-3
09 sep 10.10 Berghem Sport JO7-6 Sportclub Loosbroek JO7-1 co 7-7
16 sep 09.00 EVVC JO7-2JM Berghem Sport JO7-6 co 0-3
16 sep 09.20 Nooit Gedacht JO7-2 Berghem Sport JO7-6 co 1-8
16 sep 09.40 Berghem Sport JO7-6 Sportclub Loosbroek JO7-1 co 2-1
23 sep 08.30 Berghem Sport JO7-6 Maaskantse Boys JO7-1JM co 7-0
23 sep 08.50 Berghem Sport JO7-6 HVCH JO7-5JM co 4-0
23 sep 09.10 Sportclub Loosbroek JO7-1 Berghem Sport JO7-6 co 0-8
30 sep 09.00 Sportclub Loosbroek JO7-1 Berghem Sport JO7-6 co 1-2
30 sep 09.20 Berghem Sport JO7-6 RKKSV JO7-3 co 6-5
30 sep 09.40 Maaskantse Boys JO7-1JM Berghem Sport JO7-6 co 1-8
07 okt 09.30 Nooit Gedacht JO7-2 Berghem Sport JO7-6 co 0-8
07 okt 09.50 Berghem Sport JO7-6 EVVC JO7-2JM co 9-2
07 okt 10.10 Maaskantse Boys JO7-1JM Berghem Sport JO7-6 co 2-11
04 nov 10.00 Berghem Sport JO7-6 MOSA'14 JO7-1JM co 7-2
04 nov 10.20 Berghem Sport JO7-6 SJO/VITA JO7-1 co 8-1
04 nov 10.40 Maaskantse Boys JO7-1JM Berghem Sport JO7-6 co 2-3
11 nov 09.00 Berghem Sport JO7-6 SV TOP JO7-3 co 8-2
11 nov 09.20 HVCH JO7-6 Berghem Sport JO7-6 co 1-8
11 nov 09.40 Berghem Sport JO7-6 NLC'03 JO7-1 co 3-2
18 nov 09.30 Maaskantse Boys JO7-1JM Berghem Sport JO7-6 co 3-3
18 nov 09.50 Berghem Sport JO7-6 MOSA'14 JO7-2JM co 6-1
18 nov 10.10 NLC'03 JO7-1 Berghem Sport JO7-6 co 3-7
02 dec 09.30 Berghem Sport JO7-6 SV TOP JO7-3 co 8-0
02 dec 09.50 MOSA'14 JO7-1JM Berghem Sport JO7-6 co 5-1
02 dec 10.10 Berghem Sport JO7-6 NLC'03 JO7-1 co 2-2
09 dec 09.00 Berghem Sport JO7-6 SV TOP JO7-3 co 13-1
09 dec 09.20 HVCH JO7-6 Berghem Sport JO7-6 co 1-8
09 dec 09.40 Berghem Sport JO7-6 MOSA'14 JO7-1JM co 9-1
27 jan 08.30 sv O.S.S. 1920 JO7-3 Berghem Sport JO7-6 co -
27 jan 08.50 Prinses Irene JO7-3 Berghem Sport JO7-6 co 0-3
27 jan 09.10 Berghem Sport JO7-6 HVCH JO7-6 co 10-0
24 feb 09.00 DAW Schaijk JO7-3 Berghem Sport JO7-6 co -
24 feb 09.20 FC de Rakt JO7-3 Berghem Sport JO7-6 co -
24 feb 09.40 Berghem Sport JO7-6 HVCH JO7-6 co -
02 mrt 08.30 Berghem Sport JO7-6 UDI'19/CSU JO7-3 co 5-4
02 mrt 08.50 Berghem Sport JO7-6 SV TOP JO7-4 co 15-0
02 mrt 09.10 HVCH JO7-6 Berghem Sport JO7-6 co 1-14
09 mrt 09.00 HVCH JO7-6 Berghem Sport JO7-6 co 1-2
09 mrt 09.20 Berghem Sport JO7-6 Prinses Irene JO7-3 co 3-0
09 mrt 09.40 UDI'19/CSU JO7-3 Berghem Sport JO7-6 co 0-7
16 mrt 09.00 FC de Rakt JO7-3 Berghem Sport JO7-6 co 4-1
16 mrt 09.20 Berghem Sport JO7-6 DAW Schaijk JO7-3 co 5-0
16 mrt 09.40 UDI'19/CSU JO7-3 Berghem Sport JO7-6 co 1-5
23 mrt 08.30 DAW Schaijk JO7-3 Berghem Sport JO7-6 co 1-7
23 mrt 08.50 FC de Rakt JO7-3 Berghem Sport JO7-6 co 4-3
23 mrt 09.10 Berghem Sport JO7-6 Prinses Irene JO7-3 co 9-3
06 apr 09.00 Berghem Sport JO7-6 UDI'19/CSU JO7-3 co -
06 apr 09.20 Berghem Sport JO7-6 FC de Rakt JO7-3 co -
06 apr 09.40 EGS'20 JO7-2JM Berghem Sport JO7-6 co -
13 apr 08.30 Berghem Sport JO7-6 Juliana Mill JO7-2 co -
13 apr 08.50 ST SIOL/JVC Cuijk JO7-3 Berghem Sport JO7-6 co -
13 apr 09.10 Berghem Sport JO7-6 FC de Rakt JO7-1JM co -
20 apr 08.30 Berghem Sport JO7-6 ST SIOL/JVC Cuijk JO7-3 co -
20 apr 08.50 Berghem Sport JO7-6 Juliana Mill JO7-2 co -
20 apr 09.10 EGS'20 JO7-2JM Berghem Sport JO7-6 co -
11 mei 09.00 Berghem Sport JO7-6 FC de Rakt JO7-1JM co -
11 mei 09.20 Berghem Sport JO7-6 Prinses Irene JO7-1 co -
11 mei 09.40 EGS'20 JO7-2JM Berghem Sport JO7-6 co -
18 mei 09.00 Berghem Sport JO7-6 FC de Rakt JO7-1JM co -
18 mei 09.20 Berghem Sport JO7-6 FC de Rakt JO7-3 co -
18 mei 09.40 EGS'20 JO7-2JM Berghem Sport JO7-6 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!