Verjaardagen - Berghem Sport

Verjaardagen

Verjaardagen

Datum Clublid Functie
28 januari Nelke Dortmans van den Oever Berghem Sport VR30+1 (Speelster)
28 januari Gijs Schreurs Berghem Sport 3 (zon) (Speler)
Berghem Sport 2 (zon) (Teamspeler)
29 januari Robin den Brok
29 januari Kris van Grunsven Berghem Sport JO14-2 (Teamspeler)
29 januari Mari Orsouw Berghem Sport 7 (zon) (Technische staf)
29 januari Aaron Reuling
29 januari Johan Reuvers Berghem Sport JO8-4 (Teammanager)
30 januari Owen van Dinther Berghem Sport JO7-2 (Teamspeler)
30 januari Remco van Gaal
30 januari Vince van Veen Berghem Sport JO14-1 (Teamspeler)
31 januari Jesse van de Berg Berghem Sport JO17-3 (Teamspeler)
31 januari Gerard Broers Voorzitter
31 januari Jens Ketting Berghem Sport JO12-3 (Teamspeler)
1 februari Patrick Boeijen
1 februari Dennis Klatt
1 februari Guilherme Reijnders Berghem Sport JO9-5 (Teamspeler)
2 februari Cas Crab Berghem Sport JO15-1 (Teamspeler)
2 februari Imke Geurts Berghem Sport VR1 (zon) (Speelster)
2 februari Rik Gutte Berghem Sport 4 (zon) (Teamspeler)
2 februari Nilochen Pushparajah Berghem Sport JO7-3 (Teamspeler)
3 februari Mats van den Broek Berghem Sport 1 (zon) (Speler)
3 februari Bart van Hoorn Berghem Sport 7 (zon) (Teamspeler)
3 februari Geert van Rodijnen Berghem Sport JO9-3 (Teammanager)
4 februari Nol van Aalst
6 februari Noan van der Burgt Berghem Sport JO9-5 (Teamspeler)
6 februari Jacky van Deutekom Berghem Sport 1 (zon) (Speler)
Berghem Sport JO10-1 (Teammanager)
6 februari Dennis de Poot
7 februari Daan Heinrichs Berghem Sport JO10-1 (Teamspeler)
7 februari Eberm Khalil
8 februari Willem van Kreij
8 februari Wilco Manders
8 februari Jur van Schaijk Berghem Sport JO14-3 (Teamspeler)
8 februari Stan Strik Berghem Sport 4 (zon) (Teamspeler)
9 februari Koen de Kok Berghem Sport JO17-3 (Teamspeler)
9 februari Stefan Lichteveld
9 februari Christian Ooms Berghem Sport JO11-3 (Teammanager)
9 februari Raf Schoneveld Berghem Sport JO9-2 (Teamspeler)
9 februari Joey Timmers Berghem Sport 6 (zon) (Teamspeler)
10 februari Morris Leenders Berghem Sport JO11-1 (Teamspeler)
10 februari Mees van Ravensteijn
11 februari Oscar van der Does Berghem Sport JO9-3 (Teamspeler)
11 februari Kevin van Gaal Berghem Sport 6 (zon) (Teamspeler)
11 februari Tijn Heinemann Berghem Sport 8 (zon) (Speler)
11 februari Jan Verhoeven Berghem Sport 2 (zon) (Speler)
Berghem Sport JO17-1 (Technische staf)
Berghem Sport JO17-1 (Teammanager)
11 februari Stan van de Wal Berghem Sport JO8-1 (Teamspeler)
12 februari Nicole van Geenen Berghem Sport VR30+2 (Speelster)
12 februari Angelo van der Putten Berghem Sport MO15-1 (Trainer)
13 februari Leon van Mierlo Wedstrijd secretaris Jeugd
Wedstrijdsecretariaat
14 februari Fenna Boon Berghem Sport MO15-2 (Speelster)
14 februari Duncan Leenders Berghem Sport JO11-1 (Teammanager)
14 februari Menno de Looijer
14 februari Guus de Waal Berghem Sport 2 (Speler)
14 februari Huib de Waal Berghem Sport 2 (Speler)
14 februari Rewas Whada Khezim Berghem Sport JO15-3 (Teamspeler)
15 februari Dzhaner Feradov Berghem Sport JO14-1 (Teamspeler)
15 februari Pleun van Krevel Berghem Sport MO15-1 (Speelster)
16 februari Sem van Buren Berghem Sport JO17-3 (Teamspeler)
16 februari Davy van Dijk
16 februari Rayan Lichtveld Berghem Sport JO11-4 (Teamspeler)
16 februari Jaime Loman Berghem Sport JO10-2 (Teamspeler)
16 februari Jan van der Stappen
18 februari Nick Opstal Berghem Sport JO14-1 (Teamspeler)
19 februari Hüseyin Kaan Erdogan Berghem Sport JO15-3 (Teamspeler)
19 februari Ferdie van Gaal Berghem Sport JO19-3 (Trainer)
Berghem Sport JO19-3 (Teammanager)
19 februari Tijn van Gaal Berghem Sport JO13-3 (Teamspeler)
19 februari Sem Robbers Berghem Sport JO17-2 (Teamspeler)
20 februari Lucas Thiele Berghem Sport JO10-6 (Teamspeler)
20 februari Donja Van de Ven van de Poel Berghem Sport VR30+2 (Speelster)
20 februari Dave van Veen Berghem Sport JO12-2 (Speler)
21 februari Stef van den Broek Berghem Sport 1 (zon) (Speler)
21 februari Nick van de Camp Berghem Sport JO19-1 (Speler)
21 februari Daan van Sonsbeek Berghem Sport JO9-2 (Teamspeler)
22 februari Mart van Gaal Berghem Sport JO15-1 (Teamspeler)
22 februari Fleur Kluessjen Berghem Sport MO11-1 (Keeper)
22 februari Melvin van Tongeren Berghem Sport 5 (zon) (Teamspeler)
23 februari Milou Kleinhof Berghem Sport MO17-1 (Speelster)
23 februari John van Koolwijk Berghem Sport JO10-4 (Teammanager)
23 februari Bram Ruis Berghem Sport JO11-1 (Teamspeler)
24 februari Maxim Hiemstra Berghem Sport JO8-1 (Teamspeler)
24 februari Harm van Hoey
24 februari Pepijn van Orsouw Berghem Sport JO9-1 (Teamspeler)
24 februari Joep van Rooij Berghem Sport JO12-2 (Speler)
25 februari Loet den Brok Berghem Sport JO12-1 (Speler)
25 februari Jort Fliermans Berghem Sport JO15-2 (Teamspeler)
25 februari Alan Özdemir Berghem Sport JO8-5 (Teamspeler)
26 februari Pascal Boelhouwer
26 februari Maikel Brands Berghem Sport JO19-1 (Assistenttrainer)
Berghem Sport 2 (zon) (Technische staf)
26 februari Yavuz Alp Canatan Berghem Sport JO13-4 (Teamspeler)
26 februari William Ceelen
26 februari Collin Siebers Berghem Sport JO14-2 (Teamspeler)
26 februari Sam van Thiel Berghem Sport JO17-3 (Teamspeler)
27 februari Jip van de Camp Berghem Sport 1 (zon) (Speler)
27 februari Annemarie Carlucci
27 februari Kevin Coenen
27 februari Tim Heurkens Berghem Sport JO17-4 (Teamspeler)
Berghem Sport JO16-1 (Speler)
27 februari Lasse Vos
27 februari Bram van de Wetering Berghem Sport 2 (Speler)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!