Uitslagen

Uitslagen

VolgordeDatum VolgordeTeams Thuis Uit Uitslag
2 33 Berghem Sport JO10-2 HVCH JO10-1JM 4 - 12
6 40 Berghem Sport JO9-3 Rhode/VSB JO9-3 10 - 3
4 45 Berghem Sport JO8-2 Prinses Irene JO8-1 6 - 5
5 46 Berghem Sport JO8-3 Margriet JO8-3 9 - 2
3 44 Berghem Sport JO8-1 UDI'19/CSU JO8-1 6 - 2
1 32 Berghem Sport JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 5 - 4
10 38 UDI'19/CSU JO9-2 Berghem Sport JO9-1 1 - 7
8 41 DAW Schaijk JO9-2 Berghem Sport JO9-4 6 - 5
9 47 Nooit Gedacht JO8-2 Berghem Sport JO8-4 7 - 10
7 48 DAW Schaijk JO8-2JM Berghem Sport JO8-5 7 - 5
11 24 SJO Vianen Vooruit HBV MO12-1 Berghem Sport JO12-2 2 - 0
13 37 FC Uden JO10-2JM Berghem Sport JO10-6 5 - 6
16 62 SV De Braak MO11-2 Berghem Sport MO11-1 1 - 9
14 39 HVCH JO9-2 Berghem Sport JO9-2 5 - 2
15 61 SCG'18 MO13-1 Berghem Sport MO13-1 2 - 2
12 34 FC Uden JO10-1JM Berghem Sport JO10-3 15 - 1
17 30 DAW Schaijk JO11-4JM Berghem Sport JO11-4 6 - 6
18 11 Emplina JO17-1 Berghem Sport JO17-1 2 - 2
24 19 Berghem Sport JO13-1 SC 't Zand JO13-1JM 1 - 1
23 26 Berghem Sport JO12-4 UDI'19/CSU JO12-2 2 - 4
21 28 Berghem Sport JO11-2 sv O.S.S. 1920 JO11-2 3 - 0
22 31 Berghem Sport JO11-5 Festilent JO11-3G 1 - 1
25 21 Berghem Sport JO13-3 SJO/SSA VESTA'19 JO13-1JM 2 - 4
20 27 Berghem Sport JO11-1 Den Dungen JO11-1 5 - 2
19 59 Focus '07 MO15-1 Berghem Sport MO15-1 0 - 5
26 43 Maaskantse Boys JO9-1JM Berghem Sport JO9-6 2 - 8
27 29 Festilent JO11-1JM Berghem Sport JO11-3 5 - 3
28 22 Nooit Gedacht JO13-2 Berghem Sport JO13-4 11 - 2
29 25 UDI'19/CSU JO12-1 Berghem Sport JO12-3 1 - 4
30 20 Avanti'31 JO13-1 Berghem Sport JO13-2 3 - 0
31 18 Were Di JO14-2 Berghem Sport JO14-3 2 - 0
32 58 Margriet MO17-1 Berghem Sport MO17-1 1 - 3
35 15 Berghem Sport JO15-2 BMC JO15-2 5 - 0
33 23 Berghem Sport JO12-1 HVCH JO12-1 6 - 0
34 17 Berghem Sport JO14-2 Theole JO14-1 0 - 3
36 60 Berghem Sport MO15-2 Wilhelmina MO15-1 (9-tal) 4 - 0
37 14 OJC ROSMALEN JO17-4 Berghem Sport JO17-4 8 - 0
38 16 SES JO15-1 Berghem Sport JO15-3 1 - 1
39 9 FC Uden JO19-1 Berghem Sport JO19-2 8 - 4
40 12 HVCH JO17-2 Berghem Sport JO17-2 1 - 1
42 8 Berghem Sport JO19-1 Wittenhorst JO19-1 1 - 3
41 13 Berghem Sport JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-3 1 - 2
43 10 Berghem Sport JO19-3 Festilent JO19-2 2 - 3
44 5 Berghem Sport 5 (zon) EGS'20 8 (zon) 3 - 0
45 3 RK Deso 3 (zon) Berghem Sport 3 (zon) 4 - 7
46 63 RKTVC VR1 (zon) Berghem Sport VR1 (zon) 3 - 1
48 64 Achilles Reek VR1 (zon) Berghem Sport VR2 (zon) 3 - 0
47 2 Berghem Sport 2 (zon) ZSV 2 (zon) 1 - 3
49 4 Nulandia 8 (zon) Berghem Sport 4 (zon) 1 - 3
50 6 Berghem Sport 6 (zon) DAW Schaijk 7 (zon) 5 - 2
51 7 HVCH 16 (zon) Berghem Sport 8 (zon) 1 - 6
52 1 Berghem Sport 1 (zon) Leones 1 (zon) 2 - 2
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!