Uitslagen

Uitslagen

VolgordeDatum VolgordeTeams Thuis Uit Uitslag
1 42 NLC'03 JO9-1 Berghem Sport JO9-2 6 - 6
2 74 Berghem Sport VR30+1 ST Avesteyn/Heeswijk/WHV VR30+1 2 - 0
3 72 Irene VR30+1 Berghem Sport VR30+1 0 - 6
4 1 Braakhuizen 1 (zaal) Berghem Sport 1 (zaal) 6 - 1
5 73 Berghem Sport VR30+1 FC Uden VR30+1 1 - 1
6 75 ST Vorstenbossche Boys/SCMH VR30+ Berghem Sport VR30+1 0 - 2
8 35 Berghem Sport JO10-1 Emplina JO10-1 11 - 5
15 44 Berghem Sport JO9-3 EGS'20 JO9-3 14 - 2
11 38 Berghem Sport JO10-4 SV TOP JO10-1 0 - 12
16 45 Berghem Sport JO9-4 HVCH JO9-3 4 - 4
9 36 Berghem Sport JO10-2 DAW Schaijk JO10-1 0 - 14
17 69 SCG'18 MO11-2 Berghem Sport MO11-1 0 - 14
18 48 sv O.S.S. 1920 JO8-1 Berghem Sport JO8-2 5 - 3
10 37 Berghem Sport JO10-3 UDI'19/CSU JO10-1 2 - 0
13 49 Berghem Sport JO8-3 Gemert JO8-4 8 - 5
14 50 Berghem Sport JO8-4 DAW Schaijk JO8-2 2 - 2
12 57 Berghem Sport JO7-4 HVCH JO7-2 4 - 2
7 70 DAW Schaijk JO7-2 SV TOP JO7-1 0 - 4
19 10 DAW Schaijk JO7-2 HVCH JO7-2 2 - 1
20 58 SV TOP JO7-1 Berghem Sport JO7-4 2 - 2
21 46 HVCH JO9-4 Berghem Sport JO9-5 1 - 12
22 71 HVCH JO7-2 SV TOP JO7-1 1 - 2
23 59 Berghem Sport JO7-4 DAW Schaijk JO7-2 2 - 1
24 20 GJS JO14-1 Berghem Sport JO14-1 1 - 2
26 31 HVCH JO11-1 Berghem Sport JO11-1 1 - 9
25 41 Gemert JO9-1 Berghem Sport JO9-1 2 - 27
31 23 Berghem Sport JO13-1 HVCH JO13-1 5 - 2
28 32 Berghem Sport JO11-2 Prinses Irene JO11-1 6 - 2
27 33 DAW Schaijk JO11-2JM Berghem Sport JO11-3 2 - 11
34 25 UDI'19/CSU JO13-3 Berghem Sport JO13-3 1 - 4
32 26 Berghem Sport JO13-4 Nulandia JO13-3 3 - 3
29 27 Berghem Sport JO12-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO12-1 2 - 10
33 68 Berghem Sport MO13-1 Erp MO13-1 8 - 1
30 28 Berghem Sport JO12-2 SV TOP JO12-1 5 - 8
35 43 Heeswijk JO9-1 Berghem Sport JO9-2 4 - 7
36 34 SJO/SSA VESTA'19 JO11-2JM Berghem Sport JO11-4 14 - 2
37 30 SJO/VITA JO12-1JM Berghem Sport JO12-4 9 - 1
38 24 SBC JO13-1 Berghem Sport JO13-2 6 - 0
40 29 Berghem Sport JO12-3 SJO/SSA VESTA'19 JO12-2JM 1 - 5
39 66 Erp MO17-1 Berghem Sport MO17-1 1 - 4
41 21 Maliskamp JO14-2 Berghem Sport JO14-2 0 - 5
42 18 Berghem Sport JO15-2 Vorstenbossche Boys JO15-1 2 - 1
44 67 Berghem Sport MO15-1 Venhorst MO15-1 1 - 6
43 19 Berghem Sport JO15-3 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5 2 - 1
46 14 HVCH JO17-2 Berghem Sport JO17-2 1 - 2
47 17 ST Volharding/Sambeek JO15-1 Berghem Sport JO15-1 1 - 3
45 22 Den Dungen JO14-1 Berghem Sport JO14-3 9 - 0
48 11 DAW Schaijk JO19-1 Berghem Sport JO19-1 0 - 1
49 65 SV De Braak MO19-1 Berghem Sport MO19-1 2 - 6
50 16 Berghem Sport JO17-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 7 - 0
51 12 Berghem Sport JO19-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 4 - 7
52 13 FC. Engelen JO16-1 Berghem Sport JO17-1 -
53 15 Margriet JO17-4JM Berghem Sport JO17-3 1 - 6
54 4 Berghem Sport 2 Nooit Gedacht 2 2 - 0
55 6 sv O.S.S. 1920 8 (zon) Berghem Sport 4 (zon) 3 - 1
56 3 Gemert 2 (zon) Berghem Sport 2 (zon) 1 - 0
57 5 Herpinia 4 (zon) Berghem Sport 3 (zon) 3 - 4
58 9 Berghem Sport 7 (zon) EGS'20 12 (zon) 2 - 1
59 8 Berghem Sport 6 (zon) Margriet 8 (zon) 4 - 1
60 76 Berghem Sport VR2 (zon) Cito VR1 (zon) 5 - 0
61 7 HVCH 18 Berghem Sport 5 1 - 3
62 2 Leones 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon) 1 - 2
Cursief weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!