Programma.

Programma.

Datum Tijd Thuis Uit Info
17 mei 18:30 Berghem Sport JO11-2 UDI'19/CSU JO11-3
18 mei 19:15 Berghem Sport JO14-2 GVV'63 JO14-1JM
18 mei 19:30 Rhode/VSB MO19-1 Berghem Sport MO19-1
21 mei 8:30 Berghem Sport JO10-2 RKTVC JO10-1
21 mei 8:30 Berghem Sport JO10-3 Emplina JO10-1
21 mei 8:30 Berghem Sport JO10-5 sv O.S.S. 1920 JO10-3
21 mei 8:30 Nivo Sparta JO10-4 Berghem Sport JO10-6
21 mei 8:30 Berghem Sport JO10-7 sv O.S.S. 1920 JO10-1
21 mei 8:30 Berghem Sport JO9-3 Juliana Mill JO9-3
21 mei 8:30 Berghem Sport JO9-5 Margriet JO9-3
21 mei 8:30 Berghem Sport JO8-1 Margriet JO8-1
21 mei 8:30 Berghem Sport JO8-4 Nulandia JO8-1
21 mei 8:30 SV BLC JO7-4 Berghem Sport JO7-2
21 mei 8:30 HVCH JO7-3 Berghem Sport JO7-5
21 mei 8:30 Berghem Sport JO7-6 HRC'14 JO7-3G
21 mei 8:40 Berghem Sport JO7-2 Wilhelmina JO7-2JM
21 mei 8:40 NLC'03 JO7-1 Berghem Sport JO7-5
21 mei 8:40 RKTVC JO7-3 Berghem Sport JO7-6
21 mei 8:45 HVCH JO9-6 Berghem Sport JO9-2
21 mei 8:50 Maliskamp JO7-2 Berghem Sport JO7-2
21 mei 8:50 Berghem Sport JO7-5 DAW Schaijk JO7-1
21 mei 8:50 Berghem Sport JO7-6 HRC'14 JO7-1
21 mei 9:00 UDI'19/CSU JO10-5 Berghem Sport JO10-4
21 mei 9:00 EGS'20 JO8-1JM Berghem Sport JO8-2
21 mei 9:30 BZC'14 JO11-1 Berghem Sport JO11-1
21 mei 9:30 Berghem Sport JO7-3 FC de Rakt JO7-1JM
21 mei 9:40 Berghem Sport JO7-3 OJC ROSMALEN JO7-6
21 mei 9:45 SV Unitas'59 JO10-1 Berghem Sport JO10-1
21 mei 9:50 HVCH JO7-2JM Berghem Sport JO7-3
21 mei 10:00 SJO/VITA JO9-1 Berghem Sport JO9-4
21 mei 10:00 OJC ROSMALEN JO8-6 Berghem Sport JO8-3
21 mei 10:00 Berghem Sport JO7-1 Nooit Gedacht JO7-1
21 mei 10:10 Berghem Sport JO7-1 Vorstenbossche Boys JO7-1JM
21 mei 10:15 Nooit Gedacht JO11-1 Berghem Sport JO11-3
21 mei 10:15 SCMH JO8-2 Berghem Sport JO8-5
21 mei 10:20 Nulandia JO7-1 Berghem Sport JO7-1
21 mei 10:30 Berghem Sport JO13-2 UDI'19/CSU JO13-2
21 mei 10:30 Berghem Sport JO13-3 EGS'20 JO13-1JM
21 mei 10:30 Berghem Sport JO12-1 UDI'19/CSU JO12-1
21 mei 10:30 Berghem Sport JO12-4 FC Uden JO12-1JM
21 mei 10:30 Berghem Sport JO11-2 DAW Schaijk JO11-1
21 mei 10:30 Berghem Sport JO11-4 Nulandia JO11-2JM
21 mei 10:30 Berghem Sport MO11-1 HRC'14 MO11-1
21 mei 10:45 DAW Schaijk JO13-3JM Berghem Sport JO13-4
21 mei 10:45 FC de Rakt JO12-1 Berghem Sport JO12-2
21 mei 11:30 sv O.S.S. 1920 JO14-3 Berghem Sport JO14-3
21 mei 11:30 OJC ROSMALEN JO7-1 Berghem Sport JO7-4
21 mei 11:45 SV Venray JO13-1JM Berghem Sport JO13-1
21 mei 11:50 Berghem Sport JO7-4 OJC ROSMALEN JO7-7
21 mei 12:00 Maliskamp JO14-1 Berghem Sport JO14-2
21 mei 12:00 WSC MO19-1 Berghem Sport MO19-1
21 mei 12:30 SIOL JO12-2JM Berghem Sport JO12-3
21 mei 12:45 Berghem Sport JO15-1 SV TOP JO15-1
21 mei 12:45 Berghem Sport JO15-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3
21 mei 12:45 Berghem Sport JO14-1 BZS JO14-1
21 mei 13:00 Venhorst MO15-1 Berghem Sport MO15-1
21 mei 14:30 JVC Cuijk JO19-2 Berghem Sport JO19-3
21 mei 14:30 ST Herpinia/OKSV JO17-2JM Berghem Sport JO17-3
21 mei 15:00 Berghem Sport JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1
21 mei 15:00 Berghem Sport JO19-2 HVCH JO19-2
21 mei 15:00 UDI'19/CSU JO17-2 Berghem Sport JO17-1
21 mei 15:00 Berghem Sport JO17-4 sv O.S.S. 1920 JO17-1
22 mei 9:30 Berghem Sport 5 (zon) SV TOP 9 (zon)
22 mei 9:30 Nulandia 6 (zon) Berghem Sport 6 (zon)
22 mei 10:00 WHV VR1 (zon) Berghem Sport VR2 (zon)
22 mei 10:30 MVC VR1 (zon) Berghem Sport VR1 (zon)
22 mei 11:00 Berghem Sport 3 (zon) Nulandia 7 (zon)
22 mei 12:00 Berghem Sport 2 (zon) EVVC 2 (zon)
22 mei 12:00 Berghem Sport 4 (zon) SV TOP 6 (zon)
22 mei 12:00 DAW Schaijk 8 (zon) Berghem Sport 8 (zon)
22 mei 13:00 HVCH 15 (zon) Berghem Sport 7 (zon)
22 mei 15:00 FC Eindhoven AV 1 (zon) Berghem Sport 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!